RK73G1ERTTP6200F
MFR.Part #
RK73G1ERTTP6200F
JLCPCB Part #
C7283710
Description
-55℃~+155℃ 100mW 620Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS