RN73H1JTTD1542B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1542B25
JLCPCB Part #
C4169932
Description
-55℃~+155℃ 100mW 15.4kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS