RN73R2BTTD6573B25
MFR.Part #
RN73R2BTTD6573B25
JLCPCB Part #
C4165017
Description
-55℃~+155℃ 250mW 657kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS