SG73S2BRTTD3742D
MFR.Part #
SG73S2BRTTD3742D
JLCPCB Part #
C6222132
Description
-55℃~+155℃ 333mW 37.4kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS