RN73H1JTTD1013F10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1013F10
JLCPCB Part #
C3937060
Description
100mW 101kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS