RN732BTTD2701B50
MFR.Part #
RN732BTTD2701B50
JLCPCB Part #
C4012869
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS