SG73S2E1RTTD22R1F
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD22R1F
JLCPCB Part #
C6296459
Description
-55℃~+155℃ 1W 22.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS