RN73H1ETTP9652C25
MFR.Part #
RN73H1ETTP9652C25
JLCPCB Part #
C2534942
Description
-55℃~+155℃ 63mW 96.5kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS