RK73H2HTTE1001D
MFR.Part #
RK73H2HTTE1001D
JLCPCB Part #
C2583157
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS