RN73H1ETTP8662D25
MFR.Part #
RN73H1ETTP8662D25
JLCPCB Part #
C4213590
Description
-55℃~+155℃ 63mW 86.6kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS