RN73H1ETTP8660F10
MFR.Part #
RN73H1ETTP8660F10
JLCPCB Part #
C4008398
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 866Ω Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS