SR732BTTD1R02D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SR732BTTD1R02D
JLCPCB Part #
C4093527
Package
1206
Description
-55℃~+150℃ 1.02Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS