RN73H1ETTP82R5B25
MFR.Part #
RN73H1ETTP82R5B25
JLCPCB Part #
C2535769
Description
63mW 82.5Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS