RN73H1ETTP83R5B25
MFR.Part #
RN73H1ETTP83R5B25
JLCPCB Part #
C2535763
Description
-55℃~+155℃ 63mW 83.5Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS