RN73H1ETTP7960C25
MFR.Part #
RN73H1ETTP7960C25
JLCPCB Part #
C4231982
Description
62.5mW 796Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS