RN73R2BTTD5492C10
MFR.Part #
RN73R2BTTD5492C10
JLCPCB Part #
C2565220
Description
-55℃~+155℃ 250mW 54.9kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS