SG73S1JTTD102G
MFR.Part #
SG73S1JTTD102G
JLCPCB Part #
C4287502
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 200mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS