RN73H1ETTP7871F25
MFR.Part #
RN73H1ETTP7871F25
JLCPCB Part #
C2514024
Description
-55℃~+155℃ 63mW 7.87kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS