RN73H2ETTD6493F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD6493F100
JLCPCB Part #
C4088952
Description
250mW 649kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS