RN73H1ETTP1871F25
MFR.Part #
RN73H1ETTP1871F25
JLCPCB Part #
C2515292
Description
-55℃~+155℃ 1.87kΩ 63mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS