RN73H1ETTP7680B10
MFR.Part #
RN73H1ETTP7680B10
JLCPCB Part #
C2554532
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 768Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS