RK73G1ETTP2153D
MFR.Part #
RK73G1ETTP2153D
JLCPCB Part #
C3932226
Description
-55℃~+155℃ 100mW 215kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS