RN73H1ETTP7591B10
MFR.Part #
RN73H1ETTP7591B10
JLCPCB Part #
C4101998
Description
63mW 7.59kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS