RN73H2ETTD2711B10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD2711B10
JLCPCB Part #
C4176265
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 2.71kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS