RN731ETTP1052F25
MFR.Part #
RN731ETTP1052F25
JLCPCB Part #
C4015858
Description
-55℃~+155℃ 10.5kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS