RN73H1ETTP7500B10
MFR.Part #
RN73H1ETTP7500B10
JLCPCB Part #
C2554536
Description
62.5mW 750Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS