RN73H1ETTP1500B10
MFR.Part #
RN73H1ETTP1500B10
JLCPCB Part #
C2584260
Description
150Ω 62.5mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS