RN73H1ETTP70R6B25
MFR.Part #
RN73H1ETTP70R6B25
JLCPCB Part #
C2535084
Description
63mW 70.6Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS