ERA-2VPB2052X
MFR.Part #
ERA-2VPB2052X
JLCPCB Part #
C6613549
Description
-55℃~+155℃ 100mW 20.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS