RN732BTTD3202C25
MFR.Part #
RN732BTTD3202C25
JLCPCB Part #
C4336434
Description
-55℃~+155℃ 125mW 32kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS