RN73R2BTTD6421D100
MFR.Part #
RN73R2BTTD6421D100
JLCPCB Part #
C2531062
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.42kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS