RN73H1ETTP6810C25
MFR.Part #
RN73H1ETTP6810C25
JLCPCB Part #
C2538944
Description
-55℃~+155℃ 63mW 681Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS