SG73P1JTTD29R4D
MFR.Part #
SG73P1JTTD29R4D
JLCPCB Part #
C3923144
Description
-55℃~+155℃ 29.4Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS