RN73H1ETTP6800C50
MFR.Part #
RN73H1ETTP6800C50
JLCPCB Part #
C2542321
Description
62.5mW 680Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS