ERJ-H2RD3092X
MFR.Part #
ERJ-H2RD3092X
JLCPCB Part #
C5735361
Description
-55℃~+175℃ 100mW 30.9kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS