RN73H1ETTP2800C50
MFR.Part #
RN73H1ETTP2800C50
JLCPCB Part #
C2536922
Description
-55℃~+155℃ 280Ω 63mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS