HV731JRTTD1472F
MFR.Part #
HV731JRTTD1472F
JLCPCB Part #
C5738158
Description
-55℃~+155℃ 100mW 14.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS