RN73H1ETTP6570D10
MFR.Part #
RN73H1ETTP6570D10
JLCPCB Part #
C2545708
Description
62.5mW 657Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS