RK73B1JRTTD120J
MFR.Part #
RK73B1JRTTD120J
JLCPCB Part #
C3948204
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 125mW 12Ω 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS