RN73H2BTTD22R3B25
MFR.Part #
RN73H2BTTD22R3B25
JLCPCB Part #
C2558691
Description
-55℃~+155℃ 22.3Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS