RN73H1ETTP6342C25
MFR.Part #
RN73H1ETTP6342C25
JLCPCB Part #
C2594420
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 63.4kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS