CFS1/2CT52R104J
MFR.Part #
CFS1/2CT52R104J
JLCPCB Part #
C2613189
Description
-55℃~+155℃ -700ppm/℃~0ppm/℃ 100kΩ 500mW Carbon Film Resistor ±5% Plugin,D2.8xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS