RN73H1ETTP62R0F10
MFR.Part #
RN73H1ETTP62R0F10
JLCPCB Part #
C2545785
Description
-55℃~+155℃ 62Ω 63mW Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS