SG73S2ERTTD4990D
MFR.Part #
SG73S2ERTTD4990D
JLCPCB Part #
C7361242
Description
-55℃~+155℃ 499Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS