RN73H1ETTP5760B10
MFR.Part #
RN73H1ETTP5760B10
JLCPCB Part #
C4265919
Description
-55℃~+155℃ 576Ω 63mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS