RN73H2ATTD1583C50
MFR.Part #
RN73H2ATTD1583C50
JLCPCB Part #
C4071206
Description
-55℃~+155℃ 125mW 158kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS