SG73S1JTTD4020F
MFR.Part #
SG73S1JTTD4020F
JLCPCB Part #
C3968923
Description
-55℃~+155℃ 200mW 402Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS