RN73H1ETTP5600B25
MFR.Part #
RN73H1ETTP5600B25
JLCPCB Part #
C186131
Description
-55℃~+155℃ 560Ω 63mW ±0.1% ±25ppm/K 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS