RN73R2BTTD6493D25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2BTTD6493D25
JLCPCB Part #
C4275356
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 649kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS