RK73G1ETTP2802F
MFR.Part #
RK73G1ETTP2802F
JLCPCB Part #
C2582215
Description
-55℃~+155℃ 100mW 28kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS